ІІІ зміна в «Горизонті» відкрита!

21.07.2015, 14:42

19 липня 2015 в дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» відбулося відкриття третьої зміни. Близько 480 дітей з Комсомольська, Полтави, Києва та Харкова отримали унікальну можливість відпочити, оздоровитися, цікаво й змістовно провести час у колі друзів однолітків у мальовничому куточку Полтавщини.

 

Свято відкриття відбулося на літній естраді оздоровчого центру. До дітей завітали заступник міського голови Комсомольська Надія Угнічева та директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев. Привітавши дітей з початком зміни, шановні гості оголосили початок чергового туру конкурсу «Сім кольорів Я», переможці якого отримують цінні подарунки та призи від першого заступника міського голови Дмитра Бикова.

 

Як зазначила у своєму вітальному слові директор оздоровчого центру Наталія Мартинович, педагогічні працівники центру роблять усе можливе, щоб відпочинок дітей був не просто надзвичайно цікавим, а й змістовним. Саме з цією метою другий рік поспіль впроваджується система профільних змін. Не став винятком і оздоровчий сезон літа 2015 року. Зміна, яка розпочалася, носить назву «Стань зіркою». Протягом двадцяти одного дня діти матимуть можливість спробувати себе в нових амплуа, взявши участь у вокальних та хореографічних конкурсах, розважальних програмах і майстер-класах.