Апаратна нарада у виконкомі Kомсомольської міської ради

28.07.2015, 11:59

За головування першого заступника міського голови Дмитра Бикова 27 липня відбулася апаратна нарада у виконкомі Комсомольської міської ради. Дмитро Геннадійович представив нового начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області Євгена Саприкіна, в.о.начальника ВДАІ Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області Володимира Голтвянського.

 

Перший заступник міського голови коротко зупинився на основних соціально-економічних подіях України, на одному із законів реформаторського пакету, що стосується НАК «Нафтогаз» України.

 

Дмитро Биков поінформував про заходи, які проводяться з метою належної підготовки до опалювального сезону. За програмою «50х50» встановлюються лічильники теплової енергії на житлові будинки міста, 30 уже встановлено, до кінця серпня заплановано встановити ще 15. До початку опалювального сезону буде їх кількість становитиме 60. Назвав будинки, жителі яких не зверталися щодо встановлення лічильників, а це 1331 квартири: Добровольського, 8, 37; Леніна, 45, 57, 59, 63, 65, 27, 13, 17/10; Портова, 5; Космонавтів, 9, 17, 5; Гірників, 20; Молодіжна, 6, 15, 17, 19; Леніна, 2 (І і ІІ підїзди).

Проводяться гідравлічні випробування, капітальні ремонти покрівлі, трубопроводів, швів та інші підготовчі роботи.

 

З метою стимулювання і підтримки ОСББ існує цілий комплекс програм міжнародних фінансових донорських організацій. 5 ОСББ міста перемогло в конкурсі проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ», який фінансується Європейським Союзом та Програмою розвитку ООН: ОСББ «Дніпро» (Леніна, 81), ОСББ 8 (Леніна, 69), МЖК (Леніна, 40), «Промінь», «Мрія». Ведуться перемовини, щоб ОСББ «Росинка», «Ветеран», «Чайка» теж потрапили у програму. Йде робота щодо участі закладів бюджетної сфери у спільному проекті, де 75% надається ПРООН, 25% - місцевим бюджетом. Заплановано осклення ЗОШ №4, ЗОШ №6, реконструкцію системи опалення ДНЗ «Горобинка», утеплення покрівлі 2-3 ДНЗ. Крім цього, при підтримці Уряду України АТ «Ощадбанк» розпочав кредитну програму «Ощадний дім» від Ощадбанку для ОСББ на вирішення питань термомодернізації будинків.

 

Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» розпочато нову програму з енергозбереження, метою якої на І етапі є заміна у ЗОШ міста до 01 вересня освітлення на лампи LED-технології. Що дасть змогу отримати економію електроенергії у 5 раз. Якщо за цією програмою провести заміну і в ДНЗ, і медзакладах, то економія становитиме 60 тис. грн. у місяць.

 

У завершальній стадії розробка «Плану дій сталого енергетичного розвитку», що становить собою проект розвитку міста протягом 10 років з проведення енергозберігаючих заходів.

 

Також розглядалося питання надання субсидій комсомольчанам в осінньо-зимовий період для оплати опалення. В.о.начальника УПСЗН Ірина Дерев’ягіна доповіла про стан справ з цього питання, де зауважила, що не всі мешканці звертаються за субсидією, тому зараз проводиться широка роз’яснювальна робота.

 

Військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК Едуард Марченко доповів про хід виконання мобілізаційних заходів станом на 27.07.2015.

 

Дмитро Биков інформував присутніх про досягнення наших спортсменів на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное – Дмитра Янчука (дві золоті медалі на каное-двійці й каное-четвірці) й Павла Алтухова (срібна медаль на каное-одиночці).