Засідання виконавчого комітету міської ради відбулося

29.07.2015, 09:50

Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Дмитра Бикова відбулося 28 липня в малій залі виконкому міськради.

 

Роботу розпочали із розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків, де члени виконкому заслухали інформацію про стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками І півріччя 2015 року порівняно з І півріччям 2014 року на виконання рішення виконкому №28 від 24.02.2015р. «Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради Полтавської області протягом 2014 року»; про роботу по соціально-правовому захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у м. Комсомольську станом на 01.07.2015 року, опрацювали питання, підготовлені службою у справах дітей та управлінням праці та соціального захисту населення, погодили відповідні проекти рішень.

 

У розділі «Питання цивільного захисту, мобілізаційної роботи та діяльності Збройних сил» заслухали начальника відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Нелю Карпець про проведення (забезпечення) мобілізації людських і транспортних ресурсів на території м.Комсомольська у 2015 році, про черговий призов громадян 1997 року народження і старшого віку, які втратили право на відстрочку та підлягають призову на строкову військову службу восени 2015 року.

 

Робота виконкому продовжилася розглядом питань житлово-комунального господарства. Начальник відділу водо- теплопостачання, транспорту, зв’язку та енергетики ДЖКГ Жанна Неклюдова доповіла про споживання енергоресурсів бюджетними установами та організаціями міста протягом опалювального сезону 2014-15рр. у порівнянні з аналогічним періодом 2013-14рр. на виконання протокольного доручення від 23.12.2014р. Директор департаменту ЖКГ Петро Василюк доповів про призначення тимчасового перевізника на міський автобусний маршрут загального користування до садових товариств №25т «технікум – сади «Маяк» через сади «Мічурінець» ПАТ «Комсомольське АТП-15347», про визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету.

 

Члени виконкому заслухали звіт директорів комунальних підприємств про результати фінансово-господарської діяльності за 2014 рік та за І квартал 2015 року комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство ритуальних та похоронних послуг «Вічність», комунального підприємства «Міськсвітло» Комсомольської міської ради, комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 1.

 

Затвердили проекти рішень про надання в безоплатне строкове користування майна громадській організації «Переселенці спільними зусиллями». Про питання квартирного та кооперативного обліку, надання ордерів на жилу площу в гуртожитках доповіла начальник житлового відділу Інна Киричок.

 

Обговорили проекти рішень, що стосуються питань архітектури і містобудування. Рішенням виконавчого комітету міської ради присвоїли поштову адресу розважальному комплексу, на розі вулиць Набережної та Миру, індивідуальному житловому будинку по вулиці Ковпака, будівлі коптильного цеху по вулиці Строни.

 

Розглянули питання про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

 

Рішенням виконавчого комітету міської ради погодили призначення Анастасії Шокол на посаду начальника Комсомольського міського управління юстиції.