Обласна спартакіада «Cила духу»

3.08.2015, 15:55

01 серпня 2015 року на базі Полтавського обласного дитячо-оздоровчого центру «Маяк» (с. Головач, Полтавського району) відбулася обласна спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу», що мала за мету залучення інвалідів до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації.

 

Уже третій рік потерпілі на виробництві, інваліди праці проявляють свою силу духу та волю в змаганнях з таких видів спорту, як армспорт, бомбаскет, дартс, гирьовий спорт, настільний теніс,шахи.

 

Від відділення Фонду нашого міста брали участь у змаганнях: інвалід праці 1 групи Микитенко Віктор Васильович (настільний теніс); інваліди 2 групи – Верещагін Вадим Олександрович (дартс), Зубар Олександр Миколайович (бомбаскет), Корецький Олександр Іванович (гирьовий спорт). Команду представляла начальник відділення Фонду у м.Комсомольську Валентина Терещенко.

 

Перше місце й нагороду серед чоловіків з настільного тенісу отримав інвалід 1 групи від трудового каліцтва Микитенко Віктор Васильович, який буде представляти місто Комсомольськ на Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу» , яка буде проходити на базі спортивного комплексу «Юність» у місті Ужгороді з 09 по 12 вересня 2015 року.

 

Побажаємо нашому переможцю найкращих результатів.

 

 

Начальник відділення В.М.Терещенко