Привітання міського голови з Днем будівельника

7.08.2015, 16:16

Шановні працівники будівельної галузі! 

 Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем будівельника!

 Разом із вами його відзначають усі комсомольчани, бо з давніх-давен і донині благородна професія будівельника користується в народі особливою повагою.

Ви заслужили її своїм талантом, втіленим у чудові споруди, які складають славу нашого вічно молодого міста.Ви активно впроваджуєте новітні технології, використовуєте найсучасніші матеріали, будівельну техніку та устаткування, вивчаєте й застосовуєте останні досягнення світової науки і практики містобудування.

Саме завдяки вам стають кращими й ошатнішими рідні вулиці і площі. Приємно, що навіть за складних економічних умов ви шукаєте шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентоздатності будівельної продукції, зростання авторитету професії будівельника. За це вам безмежна вдячність жителів нашого краю.

З почуттям глибокої вдячності за неоціненний вклад у розбудову рідного краю від щирого серця бажаю вам і вашим близьким здоров’я, достатку та миру. Нехай ваші діти й онуки ростуть щасливими на благословенній комсомольській землі під мирним небом України!

 

Міський голова           Сергій Супрун