Комсомольське міськрайонне Управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області інформує

10.08.2015, 14:33

Комсомольське міськрайонне Управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області інформує, що згідно з дослідженнями лабораторії Комсомольського міськрайонного відокремленного підрозділу лабораторних досліджень Державної Установи «Полтавський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» вода з місць відпочинку м.Комсомольська не відповідає вимогам СанПіН 4630 -88 «Санітарні правила й норми охорони поверхневих вод від забруднення». Так, титр лактозопозитивної кишкової палички в місці відпочинку по вул. Конституції становить 70.000 в 1 куб.дм при нормі не більше 5.000, аналогічний показник спостерігається в місці відпочинку – затоці Барбарі.

На підставі вищевикладеного з метою профілактики інфекційних захворювань відпочиваючих Комсомольське міськрайонне Управління не рекомендує купання населення у визначених для відпочинку місцях м.Комсомольська.

Підприємствам, які відповідальні за утримання територій місць відпочинку, буде надіслано листи про встановлення табличок про заборону купання.

 

 

Начальник Комсомольського міськрайонного
Управління Головного управління
Держсанепідслужби у Полтавській області
Кістеньов О.М.