Джим Норт, директор із виробництва групи «Ferrexpo», високо оцінив результати спільної роботи влади та Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»

11.08.2015, 12:44

10 серпня в понеділок у Комсомольську відбулася зустріч першого заступника міського голови Дмитра Бикова, секретаря Комсомольської міської ради Світлани Калашнік із директором із виробництва групи «Ferrexpo» Джимом Нортом. У заході взяв участь директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» В’ячеслав Мінязев.

 

Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері. Представники міської влади говорили про співпрацю із Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», презентували її результати. Перший заступник міського голови Дмитро Биков висловив Джиму Норту вдячність за підтримку, що здійснює компанія «Ferrexpo», інвестуючи кошти в об’єкти соціальної інфраструктури міста. Секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік від імені депутатського корпусу подякувала директору з виробництва групи «Ferrexpo» Джиму Норту, керівництву компанії за плідну співпрацю та значну допомогу в розвиток Комсомольська.

 

Почесний гість завітав у ДНЗ «Золота рибка», де оглянув новозбудовані павільйони для малечі, територію центрального входу в дитячий садок, поцікавився результатами термомодернізації будівлі. У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 подивилися спортивний майданчик із сучасним покриттям, реконструйовану актову залу, підготовлені до нового навчального року шкільні кабінети, лекційну залу. Завітали у Палац культури та творчості, де презентували директору із виробництва групи «Ferrexpo» реконструйовану та сучасно обладнану сцену. Відвідали міський скейт-парк, оглянули встановлені стилізовані ліхтарі з енергозберігаючими лампами. Делегація з коротким робочим візитом побувала в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Джим Норт відзначив високий рівень модернізації кабінету фізики, IT-центру, першого в Україні Apple-класу. Останнім акордом візиту стали об’єкти спортивної інфраструктури: басейн «Нептун», стадіон «Юність».

 

В інтерв’ю місцевим ЗМІ Джим Норт зізнався, що Комсомольськ йому дуже подобається, бо нагадує австралійське місто, де він народився та виріс. Директор із виробництва групи «Ferrexpo» високо оцінив результати спільної роботи влади та Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».