У ході засідань постійних комісій депутати опрацювали близько 140 питань

13.08.2015, 14:20

Чергове засідання сесії Комсомольської міської ради заплановано на 18 серпня. Роботі пленарного засідання передує кропітка робота постійних комісій.

 

5 серпня у малій залі виконкому відбулося засідання постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади. Члени комісії опрацювали питання внесення доповнень до Регламенту Комсомольської міської ради Полтавської області, до Положення про постійні комісії Комсомольської міської ради Полтавської області. Розглянули проект рішення «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи», підготовлений юридичним відділом, затвердили Тимчасове положення про громадські слухання у місті Комсомольську Полтавської області.

 

У середу постійна комісія з питань підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики працювала над профільними питаннями:

1. Про внесення доповнення до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2015 рік.

2. Про внесення доповнень до Регламенту Комсомольської міської ради Полтавської області.

3. Про внесення доповнення до Положення про постійні комісії Комсомольської міської ради Полтавської області.

 

06 серпня пройшло засідання постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я, у ході якого розглянуто ряд важливих проектів рішень. У тому числі внесено зміни та доповнення до міської Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни на 2013-2020 роки. Затверджено міську Програму «Організація рятування людей на водних об’єктах міста Комсомольська на 2015-2019 роки». Члени комісії обговорили законопроекти щодо реформування галузі охорони здоров’я.

 

Члени постійної комісії з питань комунальної власності
та приватизації зібралися 07 серпня. Засідання вів депутат міської ради, голова комісії І.М.Зінченко. У ході роботи розглянуто 12 питань. Внесено доповнення до Програми приватизації об’єктів комунальної власності. Детально вивчили питання про залучення приватних інвестицій у будівництво громадської вбиральні. Опрацювали проекти рішень про затвердження розміру статутного капіталу та змін до статуту комунальних підприємств.

 

 

Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді відбулося 07 серпня за головування  депутата міської ради Зеленської Ірини Іванівни. На порядок денний винесено питання:

 

1. Про внесення змін до розміру батьківської плати за навчання у ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа».

2. Про перейменування Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням математики Комсомольської міської ради Полтавської області.

3. Про перейменування Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Комсомольської міської ради Полтавської області.

4. Про перейменування Комсомольського навчально-виховного комплексу ім. Л.І. Бугаєвської «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 – Ліцей» Комсомольської міської ради Полтавської області.

5. Про затвердження змін до статуту ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

6. Про перейменування Комсомольського навчального-виховного центру Комсомольської міської ради Полтавської області.

7. Про внесення доповнень до Регламенту Комсомольської міської ради Полтавської області.

8. Про внесення доповнення до Положення про постійні комісії Комсомольської міської ради Полтавської області.

 

10 серпня відбулося засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології. У ході роботи комісії розглянуто більше ніж 100 питань згідно з порядком денним, які стосувалися поновлення прав користування земельними ділянками, надання дозволів на відведення земельних ділянок для обслуговування індивідуальних житлових будинків, тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності та оформлення прав на них.

 

У вівторок 11 серпня у великій залі Комсомольської міськради зібралися члени постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв'язку. Було розглянуто 10 питань. Основну увагу зосередили на проектах рішень про внесення змін до Програми сприяння створенню і підтримки ОСББ та затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Комсомольська до 2025 року. Секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік прокоментувала роботу комісії для ЗМІ: «Внесення змін до Програми сприяння створенню і підтримки ОСББ є важливим кроком. В Україні діє кредитна програма «Ощадний дім», яка дасть можливість зменшити оплату за опалення шляхом утеплення багатоквартирних будинків та покращити їх зовнішній вигляд. При отриманні ОСББ кредиту на впровадження проектів енергозбереження держава компенсує 40% коштів від вартості матеріалів, а міською радою буде прийнято рішення на черговій сесій про оплату 10% обов’язкового першого внеску. Загальна вартість відшкодувань при участі всіх 15 ОСББ міста становить понад 2,8 млн. грн, що більше річних видатків на капітальний ремонт всього житлового фонду міста».У ході засідання постійної комісії опрацьовано ще один стратегічний документ - План дій сталого енергетичного розвитку міста Комсомольська до 2025 року. Відповідно до Угоди мерів про приєднання Комсомольська до європейської ініціативи, підписаної у 2014 році, міськраді необхідно було затвердити такий план дій. За умови виконання певних процедур місто зможе отримати грошову допомогу від міжнародних фінансових структур. У рамках міжнародної програми, спрямованої на зменшення викидів вуглецю (СО2), передбачається моніторинг стану енергоспоживання по місту (газ, електроенергія, паливо, вода, тепло) і розробка заходів спрямованих на зниження викидів СО2 до 2025 року на 20% у порівнянні з 2015.

 

У ході засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів розглянуто 13 питань. Міський бюджет за 7 місяців 2015 року перевиконано майже на 8 мільйонів гривень за рахунок збільшення податкових надходжень, що дає можливість направити кошти на вирішення нагальних проблем міста. Члени комісії працювали над змістом проектів рішень щодо перерозподілу додаткових коштів. На черговому засіданні сесії Комсомольської міськради головні розпорядники коштів прокоментують потреби у додатковому фінансуванні заходів згідно з програмами соціально-економічного розвитку міста.