Шановні комсомольчани!

18.08.2015, 14:17

Шановні комсомольчани!

 

16 серпня на 78 році життя після тривалої хвороби пішов за вічну межу Леонід Андрійович Котовський - Заслужений працівник культури України, колишній директор Комсомольського Палацу культури і творчості, шанована та розумна людина, знаний і поважний керівник.

 

Все його життя - безкорисливе служіння людям. Леонід Андрійович народився в місті Помічна Кіровоградської області 21 серпня 1936 року. У 1978 році на запрошення адміністрації гірничо-збагачувального комбінату приїхав у Комсомольськ, де став директором споруджуваного клубу. Завдяки його енергії та наполегливості вже в 1981 році було введено в експлуатацію один з кращих Палаців культури в Україні.

 

Талановитий, яскравий, освічений, цілеспрямований, вимогливий - йому просто судилося стати керівником. Леонід Андрійович був директором Палацу культури з 1981 по 2004 рік.

 

Він був людиною гострого розуму, твердої рішучості і незламної волі. Ці якості допомогли йому створити один згуртований колектив творчих керівників, які в різні роки, на запрошення Леоніда Андрійовича, приїхали в м. Комсомольськ.

 

Під його керівництвом організовано неповторні святкові загальноміські заходи: Міжнародний фольклорний фестиваль «Калинове літо на Дніпрі», масштабні свята з нагоди Дня металургів, неповторні концертні програми до Міжнародного жіночого Дня і багато інших. Леонід Андрійович був організатором Українського козацького товариства «Дніпровський кіш», де обіймав посаду Кошового отамана. З 1994 року був депутатом Комсомольської міської ради декількох скликань.

 

З болісним щемом ми сприйняли повідомлення про смерть Леоніда Андрійовича: ми втратили неординарну особистість і небайдужу людину, свідомого добропорядного громадянина.

 

Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким. Світла пам'ять про Леоніда Андрійовичазбережеться в серцях тих, хто його знав і любив, а справи житимуть у ділах його послідовників.

 

Нехай рідна земля буде йому пухом!