Комсомольськ готується прийняти ФК «Динамо» (Київ)

20.08.2015, 12:17

19 серпня за головування першого заступника міського голови Дмитра Бикова відбулося засідання оргкомітету щодо проведення у місті 1/16 фіналу Кубку України з футболу між командами «Динамо» (Київ) та «Гірник-Спорт» (Комсомольськ).

 

На засіданні були присутні секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, президент ФК «Гірник-Спорт» Петро Каплун, директор ФК «Гірник-Спорт» Тетяна Каплун, керівники відповідних структурних підрозділів міської ради, її виконавчого комітету, представники правоохоронних органів, ЗМІ.

 

У ході роботи присутні розглянули низку важливих організаційних питань, узгодили спільний план дій.

 

Матч планують провести 22.08.2015 о 17.00 на стадіоні спортивного комплексу «Юність». Вхід на стадіон буде за безкоштовними запрошеннями. За ініціативою першого заступника міського голови Д.Бикова на Театральній площі біля Палацу культури та творчості буде додатково організовано фан-зону з великим екраном, на якому транслюватиметься матч.

 

Перший заступник міського голови звернувся до керівників ФК «Гірник-Спорт» з проханням підготувати пам’ятку вболівальника, оприлюднити правила поведінки на стадіоні.