Шановні вболівальники!

20.08.2015, 13:04

Шановні вболівальники!

 

Матч 1/16 Кубка України «Гірник-Спорт» - «Динамо» Київ відбудеться 22 серпня 2015 року о 17:00 на стадіоні СК «Юність» м. Комсомольська.

 

Футбольний клуб «Гірник-Спорт» з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та забезпечення безпеки гостей при проходженні на територію спортивного комплексу звертається до вас з проханням прийти на стадіон «Юність» заздалегідь!

 

У зв'язку з тим, що на матчі очікується присутність великої кількості вболівальників як нашого міста, так і гостей з усієї України, ми просимо вас проявити свідомість, яка забезпечить вам комфортний прохід, як на територію стадіону, так і до свого глядацького місця. Прибувши на стадіон завчасно, ви зможете спокійно пройти до свого місця і поринути у атмосферу футбольного свята.

 

Ворота СК «Юність» будуть відчинені для гостей за одну годину до стартового свистка арбітра, а саме о 16:00. Звертаємо вашу увагу, що через 15 хвилин після початку матчу (о 17:15) прохід для вболівальників на стадіон буде обмежено згідно з вимогами Європейського футбольного союзу, щоб не заважати іншим уболівальникам на трибунах, а також безпосереднім учасникам футбольного дійства.

 

Бережіть свій час. До зустрічі на футболі!

 

ФК «Гірник-Спорт»