Засідання оргкомітету з підготовки до проведення 1/16 фіналу Кубку України з футболу між командами «Динамо» (Київ) та «Гірник-Спорт» (Комсомольськ)

20.08.2015, 15:08

20 серпня на території спортивного комплексу «Юність» перший заступник міського голови Дмитро Биков провів засідання оргкомітету у виїзному форматі. На порядку денному - підготовка до проведення 1/16 фіналу Кубку України з футболу між командами «Динамо» (Київ) та «Гірник-Спорт» (Комсомольськ).

 

У засіданні взяли участь секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, керівництво ФК «Гірник-Спорт» Петро Каплун, Тетяна Каплун, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев, начальник відділу фізичної культури та спорту Віктор Подрезан, в.о. начальника відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку Любов Пестич, головний фахівець з комунікацій ВАТ «Полтавський ГЗК» Руслан Клименко, військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК Едуард Марченко, представники правоохоронних органів.

 

Під час засідання розглянули низку важливих питань, які стосуються організації спортивної зустрічі на належному рівні, технічного забезпечення матчу, безпеки футболістів та вболівальників.

 

Перший заступник міського голови Дмитро Биков запросив комсомольчан долучитися до великого футбольного свята у Комсомольську, що відбудеться 22 серпня на стадіоні «Юність» та біля Палацу культури та творчості на території спеціально облаштованої фан-зони. Закликав футбольних фанатів проявити спортивну свідомість, вести себе гідно та дотримуватися правил поведінки на стадіоні.