Шановні комсомольчани! Щиро вітаю вас із нагоди 24 річниці Незалежності України!

21.08.2015, 09:04

Шановні комсомольчани!

Щиро вітаю вас із нагоди 24 річниці Незалежності України!

Цей знаменний день демократії й громадянської злагоди нашого народу став поворотною віхою в історії розвитку Української держави й могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави

Запорука державотворчого успіху – у високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу Вітчизни, захистити її державний суверенітет.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати в реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії й любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.

Міський голова Сергій Супрун