Подарунки до 1 вересня отримали 70 школярів

21.08.2015, 09:16

Традиційно напередодні 1 вересня з нагоди початку нового навчального року до великої зали Комсомольської міської ради запрошують родини, які виховують 5 і більше дітей, для вручення подарункових шкільних наборів. У Комсомольську такі заходи проводяться з 2010 року в рамках проекту програми охорони материнства та дитинства «Комсомольська родина». Кошти на подарунки виділяли з міського бюджету.

 

У 2015 році для придбання учнівських наборів з міського бюджету виділено 5 тис. грн. Участь в акції також узяв Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», який придбав подарунки на 17,8 тис. грн. У цьому році для вручення наборів запросили родини військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО.

 

Привітати дітей з 1 вересня завітала секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, яка вручила школярам канцелярські набори, побажала їм міцного здоров’я, плідного навчального року, гарних оцінок, нових приємних вражень, вірних друзів.

 

Подарунки до 1 вересня отримали 70 школярів.

 

Захід організовано відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області.