У рамках робочої поїздки до Полтавської області голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз провела нараду в Комсомольську

21.08.2015, 12:26

21.08.2015 о 10.30 у великій залі Комсомольської міської ради голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз провела нараду з питань казначейського обслуговування розпорядників коштів та одержувачів бюджетних коштів м. Комсомольська.

 

Участь у нараді взяли перший заступник міського голови Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, начальник головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області Олег Чепурний, начальник Державної казначейської служби України у м. Комсомольську в Полтавській області Валентина Забело, сільський голова Дмитрівської сільради Антоніна Прядко, керівники та бухгалтера комунальних підприємств, бюджетних установ, закладів, організацій міста, ЗМІ.

 

У ході наради голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз презентувала систему дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство», зупинилася на перевагах та недоліках роботи у системі. Висвітлила інформацію щодо порядку дій для підключення до цієї системи.

 

Тетяна Слюз відзначила: «Система дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство» дає можливість розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів працювати в режимі реального часу, зменшить фінансові витрати на відрядження, друк документів, забезпечить високий ступінь достовірності інформації». Голова Державної казначейської служби України зупинилася на окремих питаннях Бюджетного та Податкового кодексів.

 

Розпорядники коштів взяли участь у обговоренні питань, пов’язаних із роботою в системі дистанційного обслуговування.

 

 По завершенню наради перший заступник міського голови Дмитро Биков подякував високим гостям за візит та змістовну доповідь, Уряду та Державній казначейській службі України за проведену кропітку роботу в напрямку налагодження механізму проходження платіжних доручень. Висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.