Комсомольськ відзначив День Незалежності

25.08.2015, 13:42

24 серпня разом із Україною Комсомольськ відзначив День Незалежності. Святкування 24 річниці незалежності України в місті розпочалося культурно-мистецькими заходами біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. До вітального слова запросили депутата Комсомольської міської ради, начальника відділу культури і туризму Ірину Зеленську, яка привітала усіх із 24 річницею незалежності України, подякувала присутнім за участь у конкурсі вишиванок «Ми – українці!». Громада поклала вінки та квіти до погруддя Великого Кобзаря, вшанувала світлу пам'ять народного митця.

 

Від пам’ятника Т.Г.Шевченку комсомольчани, одягнені у вишиванки, демонструючи національний дух, єдність, вірність українським традиціям, свій особистий смак і національний колорит, під музичний супровід муніципального духового оркестру пройшли центральною вулицею міста до Театральної площі. Біля Палацу культури та творчості учасники параду взяли участь у культурно-мистецькій акції "З днем народження, Україно!", організованій силами Комсомольської міської ради, відділу культури і туризму, Палацу культури та творчості, ГО "Центр "РОДІС".

 

Територіальна громада хвилиною мовчання вшанувала героїв-комсомольчан, які загинули, захищаючи синє українське небо, безкраї лани, синів та дочок неньки України, її незалежність, соборність, мир та спокій.

 

У ході урочистостей підвели підсумки конкурсу вишиванок, що тривав у Комсомольську з 03 серпня. Перший заступник міського голови Дмитро Биков, голова конкурсної комісії, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік привітали усіх зі святом, подякували містянам за активну громадянську позицію, відзначили переможців, вручили дипломи та подарунки.

 

У ході урочистостей 24 серпня творчі та завзяті комсомольчани також взяли участь у конкурсах авторських віршів про Україну, дитячих малюнків на асфальті "Я люблю Україну!" На Театральній площі також було організовано благодійний ярмарок майстрів декоративно-ужиткового мистецтва "Український хенд-мейд".

 

Завершальним акордом урочистого свята з нагоди Дня Незалежності України став святковий концерт міських творчих колективів, який традиційно відбувся на ганку Палацу культури та творчості. Мистецькі колективи завоювали прихильність і симпатію глядачів уже з перших виступів.

 

У ході відзначення Дня Незалежності України було багато цікавих і змістовних заходів. Кожен міг для себе вибрати те, що найбільше йому до душі. Та головне, що в день найбільшого державного свята України комсомольчани зібралися разом, продемонстрували, що вони українці – одна велика родина.