Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

25.08.2015, 15:50

Чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулося 25 серпня 2015 року в малій залі Комсомольської міської ради.

 

Засідання вів перший заступник міського голови Дмитро Биков.

 

Про готовність загальноосвітніх та позашкільних закладів міста до нового 2015-2016 навчального року доповіла начальник міського відділу освіти Ірина Шошина. Дмитро Биков привітав керівників освітніх закладів з новим навчальним роком, побажав успіхів. Представив присутнім нового директора ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Інну Валеріївну Альошкіну.

 

Начальник відділу з фізичної культури та спорту Віктор Подрезан прозвітував - ДЮСШ міста до нового 2015-2016 навчального року готові. Дмитро Геннадійович повідомив, що 22 серпня у Мілані на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное комсомольчанин Павло Алтухов фінішував четвертим і отримав ліцензію на участь в Олімпійських іграх-2016, які відбудуться у Ріо-де-Жанейро.

 

Ковпак А.В. – головний лікар поліклініки «МЦ ПМСД», прокоментувала проект рішення «Про затвердження списку дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування», який члени виконкому погодили. Перший заступник міського голови виявив стурбованість щодо стану імунопрофілактики дітей у м. Комсомольську. Дав протокольне доручення керівництву управління охорони здоров’я підготувати інформацію про хід щеплень малюків, проаналізувати потребу у вакцинах на сьогоднішній день. Наголосив, що хоча проблема відсутності вакцин існує на загальнодержавному рівні, ми повинні вжити усіх можливих заходів щодо її вирішення у місті.

 

У ході засідання члени виконавчого комітету надали ГО «СИТИЙ СОЛДАТ» нерухоме майно в безоплатне строкове користування.

 

Погодили проект рішення про призначення ПАТ «Комсомольське АТП - 15347» тимчасовим перевізником на 3 місяці на міський автобусний маршрут загального користування «магазин Південний – вулиця Озерна». Рекомендували перевізнику встановити вартість перевезення в розмірі 4 грн.

 

Відповідно до порядку денного розглянули проекти рішень гуманітарного, соціального напрямків, питання цивільного захисту, економічного розвитку, архітектури і містобудування.