Відбулося засідання комісії з питань найменування (перейменування) об’єктів внутрішньоміського середовища

27.08.2015, 12:00

27 серпня в малій залі Комсомольської міської ради відбулося засідання комісії з питань найменування (перейменування) об’єктів внутрішньоміського середовища, увічнення подій та пам’яті видатних діячів у м. Комсомольську.

 

Засідання вела секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, яка поінформувала членів комісії про результати проведеної роботи в напрямку перейменування вулиць у місті.

 

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» N 317-VIII від 09.04.2015 міська влада зобов’язана здійснити перейменування вулиць Леніна, Радянської, Петровського, Котовського та провулку Котовського. У ході опитування надійшло близько 500 пропозицій. Відповідно до більшості ідей комсомольчани пропонують перейменувати вул. Леніна у вул. Героїв Дніпра або Центральну, Незалежності, Свободи, Металургів; вул. Радянську у вул. Вернадського або Соборну; вул. Петровського у вул. Доброхотова або Лесі Українки; вул. Котовського у вул. Василя Стуса або Миколи Гоголя, Лесі Українки; провул. Котовського у провул. Олеся Гончара.

 

Надійшли також пропозиції назвати вулиці Сонячна, Зоряна, Щаслива, Барвінкова, Берегова, Дружби, Квіткова, Каштанова, Яблунева, Трикотажників, Щастя, Любові, Добра, Абрикосова, Липова, Рожева, Надії, Калинова, Християнська, Христова і т.д. За результатами опитування надійшло 145 заяв від населення про те, щоб залишити вулицям ті ж назви.

 

Члени комісії розглянули та обговорили пропозиції містян. Вирішили винести питання перейменування вулиць на розгляд депутатів Комсомольської міської ради Полтавської області на засідання депутатського клубу «Діалог».