Закриття оздоровчого сезону «Літо-2015» в дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт»

28.08.2015, 12:32

27 серпня 2015 року КП ДСОЦ «Горизонт» відсвяткував закриття оздоровчого сезону «Літо-2015». В урочистих заходах взяли участь перший заступник міського голови Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко, голова профспілкового комітету ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін.

 

Почесні гості зазначили, що горизонтівці набиралися сил у сучасному оновленому оздоровчому центрі, а відпочинок їм забезпечувала команда висококваліфікованих педагогів, людей із гарячим відданим серцем; побажали дітям вдалого старту в новому навчальному році.

 

Дмитро Биков привітав колектив центру з успішним закриттям оздоровчого сезону 2015 року в «Горизонті». Слова подяки адресував багатотисячному колективу ВАТ «Полтавський ГЗК» за самовідданий труд в ім’я розквіту України, за турботу про підростаюче покоління комсомольчан, за вклад у розвиток соціальної галузі міста, за оновлене місто дитячих мрій «Горизонт».

У рамках програми «Сім кольорів «Я» Дмитро Биков вручив грамоти переможцям – першому, десятому й сьомому загонам; переможцям спортивних змагань, «зірці» кожного загону.

 

Святкове вогнище на майданчику ДСОЦ зібрало друзів «Горизонту».