Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

31.08.2015, 09:09

Щиро вітаю вас зі святом 1 вересня та початком нового навчального року!

 

У цей день усі шляхи ведуть до школи, нових знань та звершень. Особливим у житті новий навчальний рік стане для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, уперше підуть дорогою знань. І, безперечно, визначальним він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати свою стезю. Глибоко вірю, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.

 

Також це свято для усіх вчителів, працівників освіти, батьків. Адже їх завдання не лише давати дітям знання з того чи іншого предмету, а й формувати національну свідомість та гідність, виховувати патріотів, вчити любити та поважати свої традиції та історію.

Вірю, що вже невдовзі запанують мир та спокій на нашій землі. І перед школярами відкриються нові світлі горизонти, перспективи та стабільне майбутнє.

 

Бажаю всім міцного здоров’я, натхнення та здійснення заповітних мрій. Нехай новий навчальний рік дарує високі й світлі почуття, відкриває перед учнями широкі обрії пізнання, педагогам приносить задоволення від плодів їхніх зусиль, а батькам – віру в щасливу долю юної зміни.

 

Міський голова Сергій Супрун