Апаратна нарада

31.08.2015, 10:05

31 серпня міський голова Сергій Супрун провів чергову апаратну нараду. Перший заступник міського голови Дмитро Биков прокоментував результати підготовки міста до нового опалювального сезону.

 

Заслухали звіти керівників галузі освіти, охорони здоров’я про готовність закладів до опалювального сезону 2015-2016 років. Ірина Шошина, начальник міського відділу освіти, доповіла про готовність навчально-виховних закладів до нового навчального року. Заступник начальника управління охорони здоров’я, начальник аналітичного відділу Віктор Дуднік у ході апаратної наради поінформував про стан вакцинації дітей у місті Комсомольську та наявні проблемні питання.

 

Про хід відзначення у місті державних свят Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України розповіла начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, яка подякувала керівникам міських закладів культури, ДЖКГ за відповідальну підготовку та вдале проведення святкових заходів 23-24 серпня, прокоментувала хід підготовки шкіл естетичного виховання до нового навчального року.

 

Представник  санітарно-епідеміологічної служби поінформувала, що вміст лактозопозитивної палички у водах Дніпра знижується, спалахів інфекційних кишкових захворювань немає.

 

Начальник УПСЗН Світлана Чернявська доповіла про роботу, проведену з вимушеними переселенцями, про хід оформлення комсомольчанами субсидій, про надання матеріальної допомоги з міського бюджету військовим, що повернулися з АТО. Директор ЦСССДМ Олена Запсельська прозвітувала про роботу структурного підрозділу в напрямку соціальної підтримки демобілізованих, членів їх сімей.

 

Начальник управління з капітального будівництва Олександр Кравченко підвів підсумки щодо виконання планових робіт з капітального будівництва по місту.

 

Очільники правоохоронних органів міста доповіли про стан злочинності у Комсомольську. Військовий комісар  Комсомольського РВК Е.Марченко поінформував про результати мобілізації та роботу, проведену у напрямку соціальної підтримки військових, які повернулися з АТО, їх сімей.     

 

У ході апаратної наради міський голова Сергій Супрун окреслив пріоритетні завдання, дав керівникам структурних підрозділів Комсомольської міської ради, виконавчого комітету відповідні доручення.

 

Cекретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік оголосила про проведення у м. Комсомольську обласної перевірки делегованих повноважень, заплановану на 03 вересня, просила керівників структурних підрозділів міської ради, виконкому, територіальних органів виконавчої влади бути готовими.