Перший дзвоник пролунав для комсомольських першокласників

1.09.2015, 15:29

Ранок першого вересневого дня наповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці Комсомольська розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це комсомольчани зустрічають День знань – справжнє свято мудрості, доброти і людяності.

567 першокласників-комсомольчан сіли за шкільні парти, ступили на незвіданий шлях Країни Знань, де чекає захоплююче знайомство зі скарбницями вічної мудрості та духовних надбань людства.

Почесні гості свята всього Комсомольська: міська влада, депутати Комсомольської міської ради, адміністрація ВАТ «Полтавський ГЗК», працівники відділу освіти й міського методичного кабінету – щирими словами вітали майбутнє нашої країни в День знань.

До ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 завітали начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська і заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Олександр Красуля. Школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 вітали перший заступник міського голови Дмитро Биков і головний спеціаліст з комунікацій ВАТ «Полтавський ГЗК», помічник-консультант народного депутата України К.В.Жеваго Руслан Клименко, побажали ніколи не зупиняйтеся на шляху до мрії, творчих успіхів та насолоди від здобутих знань. Учнів СЗОШ №3 ім.В.О.Нижниченка з початком нового навчального року здоровили заступник міського голови Юрій Муха й голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус. До вихованців Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 з побажаннями миру, добра й успіхів звернулися секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік і заступник голови правління з фінансових питань ВАТ «Полтавський ГЗК» Микола Кладієв. Заступник міського голови Надія Угнічева й заступник генерального директора з фінансових питань ТОВ «Біланівський ГЗК» Владислав Палеха бажали вдалого старту в новому навчальному році шкільній родині СЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

Міський голова Сергій Супрун і начальник ЦВО ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Канарський вітали школярство СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської. Звертаючись до шкільної громади Сергій Андрійович наголосив: «Школа – це цілий світ багатьох цікавинок: у ньому знайдеться місце для кожного з вас не тільки за партою, але й на спортивному майданчику, вашим творчим талантам на сцені і вашим шедеврам майстерності на виставках! Ви будете разом ходити до театру, до циркових вистав, змагатися у спортивних конкурсах – великий світ шкільного життя тепер належить і вам! І я абсолютно впевнений, що кожен із вас буде яскравою зірочкою на небосхилі школи! Тепер ви вже по-справжньому можете пишатися високим званням учня!» Усім побажав миру, злагоди, здійснення мрій, провести навчальний рік цікаво та плідно, у взаєморозумінні з вчителями та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.