Комсомольчани у відкритому Кубку Жовтих Вод з гри бочча

2.09.2015, 08:36

З 27 по 30 серпня 2015 року в м.Жовті Води пройшов відкритий Кубок Жовтих Вод з гри бочча, присвячений Дню міста. Ініціатором проведення змагань виступила громадська організація «Синергія» на чолі з Артемом Колінько.

У змаганнях взяли участь 23 спортсмени з 7 міст України: Одеси, Полтави, Комсомольська, Білої Церкви, Нікополя, Нової Каховки, Жовтих Вод.

Кубок пройшов на високому рівні. Були продумані всі нюанси змагань. Добре організовано харчування спортсменів й активний відпочинок. Усі учасники отримали пам'ятні призи та командні футболки.

Нашу команду представляли три спортсмени секції бочча. Це Мірошниченко Валерій, Ваніна Ірина та Онуфрей Оля. Усе літо відвідували заняття спортсмени-боччісти під керівництвом Непомнящих Сергія і Мірошниченка Олега в ЗОШ №6.

Хочеться висловити подяку Усатенко В.М і Кобеляцькій Т.П. за надану можливість займатися на канікулах. Адже тільки завдяки безперервним тренуванням у спортсменів з'являється шанс виграти.

У змаганнях у Жовтих Водах Мірошниченко Валерій став срібним призером у категорії НД-1. У Валери були найсильніші суперники з великим досвідом, але регулярні тренування й велике бажання перемогти зробили свою справу. У дуже впертій боротьбі (з рахунком 3: 3 і бліц турніром) Валері вдалося вийти на 2 місце.

Ірина Ваніна в категорії НД-2 (де була найбільша кількість суперників) легко вийшла в півфінал. У фіналі виявилася тільки четвертою. Але це теж дуже хороший результат.

Оля Онуфрей ще зовсім молодий гравець. Це були її перші змагання. Вона дуже хвилювалася, але це не позначилося на командній грі, де наші комсомольчани посіли третє призове місце.

Від усієї душі хочеться привітати наших спортсменів з черговою перемогою і сподіваємося, що результати з кожним разом будуть кращими і кращими.

Приємно, що в нашому місті живуть такі сильні духом, цілеспрямовані, життєрадісні люди. Нових перемог вам і успіхів у реалізації всіх ваших планів!

Хочеться висловити подяку федерації дзюдо на чолі з Мінязевим В.Д., Горяшіну І.Ф. за постійну допомогу і чуйне ставлення до спортсменів Інваспорту.

Тетяна Амельченя