Нарада голови ПОДА в режимі відеоконференції за участю міської влади Комсомольська

7.09.2015, 16:23

У понеділок 07 вересня в малій залі Комсомольської міської ради пройшла нарада голови облдержадміністрації Валерія Головка в режимі відеоконференції за участю представників міської влади Комсомольська: міського голови Сергія Супруна, заступника міського голови Юрія Мухи, головного інженера ПАТ «Рижівський гранітний кар’єр» Володимира Кушка, начальника УПСЗН Світлани Чернявської, начальника відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Сергія Шматченка.

 

У ході засідання розглянули наступні питання:

1. Про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду.

2. Про реалізацію в Полтавській області Проекту Світового банку „Поліпшення здоров’я на службі у людей” щодо виявлення усіх випадків артеріальної гіпертензії на ранніх стадіях та контролю над артеріальним тиском у міській та сільській популяції області у віковій групі 40-60 років.

3. Про стан заборгованості з виплати заробітної плати в області.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

5. Про набір в області до патрульної поліції.

 

Особливу увагу звернули на проблему наявності боржників з виплати заробітної плати на Полтавщині. За результатами обговорення третього питання порядку денного керівництво Департаменту праці та соціального захисту населення ПОДА отримало доручення проаналізувати стан заборгованості підприємств з виплати заробітної плати, переглянути графік погашення заборгованості, взяти питання на контроль.