Засідання постійних комісій у вересні

9.09.2015, 12:25

Напередодні проведення засідання чергової шістдесятої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання, яке відбудеться 15 вересня поточного року, депутати міської ради працювали у постійних комісіях.

 

Протягом 02 – 08 вересня 2015 року відбулися засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді; постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації; постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я; постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади; постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології; постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв'язку; постійної комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів.

 

На засіданнях депутати опрацювали профільні питання, винесені на розгляд сесії. Основні з них:

«Про внесення змін до штатних розписів ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та Комунального закладу «ЦБС»;

«Про внесення змін та доповнень до додатків до рішення двадцять п’ятої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 16.10.2012р. «Про застосування контрактної форми трудового договору з головними лікарями закладів охорони здоров’я, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Комсомольська»;

«Про затвердження нової редакції Положення про Комсомольський МЦСССДМ»;

питання поновлення прав користування земельними ділянками, питання архітектури і містобудування;

«Про звітування депутатів Комсомольської міської ради Полтавської області перед виборцями».

 

Заслухали інформацію начальника УОЗ Ю.Ковпака щодо виконання міської програми «Застосування комплексної медичної інформаційної системи «Медичний Кластер» галузі охорони здоров’я м. Комсомольська та її удосконалення на 2014-2019 роки».

 

Засідання постійних комісій пройшло дієво, із жвавим обговоренням та конструктивними пропозиціями. Майже всі запропоновані проекти рішень були погоджені й рекомендовані до розгляду на сесії міської ради.