На базі Комсомольська відбулася «кущова нарада» щодо передачі повноважень у сфері державної реєстрації

10.09.2015, 15:19

10 вересня на базі Комсомольська під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірини Пашко відбулася «кущова нарада» щодо передачі повноважень у сфері державної реєстрації. На нараду запрошені керівники районних та міських управлінь юстиції Полтавщини, державні та приватні нотаріуси регіону. Захід пройшов за участю міського голови Сергія Супруна, заступника міського голови Юрія Мухи. Модератором заходу був начальник відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Михайло Уманець.

 

З вступним словом виступила начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко, яка окреслила основні задачі сьогоднішньої зустрічі, закликала присутніх долучитися до плідної співпраці.

 

Міський голова Сергій Супрун тепло привітав учасників наради в Комсомольську. Зазначив, що питання порядку денного є актуальними та важливими для пересічних громадян, побажав усім результативної роботи, втілення напрацювань у життя на практиці.

 

У ході наради з промовою виступила начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Людмила Григор’єва, яка зупинилася на питанні передачі повноважень у сфері державної реєстрації органами місцевого самоврядування.

 

Учасники наради обговорили основні положення проекту ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» № 2982від 02.06.2015, ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» № 2983 від 02.06.2015. З цих питань виступили начальник Кобеляцького районного управління юстиції Надія Коваленко, начальник Кременчуцького районного управління юстиції Юрій Волочай.

 

Заслухали доповідь начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Михайла Уманця стосовно державної реєстрації та надання нотаріусам додаткових повноважень у сфері реєстрації бізнесу.

 

У ході обговорення заступник міського голови Юрій Муха звернувся до Ірини Пашко з проханням надати державним реєстраторам ЦНАП Комсомольська методичну та практичну допомогу, організувати роботу таким чином, щоб уникнути черг людей-отримувачів послуг. Вніс пропозицію провести практичні заняття за участю працівників ЦНАП.

 

Про готовність нотаріусів до здійснення додаткових повноважень у сфері державної реєстрації поінформували представники нотаріальної спільноти регіону.

 

За результатами «кущової наради» начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко підвела підсумки обговорень, подякувала виступаючим за відверту розмову, закликала до наполегливого навчання. Озвучила відповідні доручення керівникам районних та міських управлінь юстиції. Висловила вдячність міській владі за гостинність, надане приміщення та організовану з ініціативи Комсомольського міського голови Сергія Супруна екскурсію на ВАТ «Полтавський ГЗК».