засідання стратегічного комітету

21.08.2009, 09:52

20 серпня у малій залі виконкому відбулося чергове засідання стратегічного комітету.

Учасники заходу обговорили тему майбутнього соціологічного дослідження, яке заплановано провести наприкінці 2009 року. Директор департаменту економічного розвитку Овчиннікова О.В. ознайомила присутніх із пропозиціями стосовно тематики. Після нетривалої дискусії було вирішено провести комплексне соціологічне дослідження і визначити задоволеність населення рівнем надання послуг у таких сферах життєдіяльності міста, як: медицина, освіта, комунальне господарство, місцеве самоврядування, молодіжна політика, розвиток туризму, охорона громадського порядку тощо.

Потім члени стратегічного комітету розглядали проекти розвитку міста на період до 2013 року. Було вирішено детально розробити окремі стратегічні напрямки в кожній галузі, щоб потім об'єднати їх в один стратегічний план.

Виконання зазначених проектів дасть можливість забезпечити збалансований розвиток міста в цілому, створить умови для посилення економічної активності в усіх галузях, що сприятиме пом’якшенню міжгалузевих диспропорцій, наблизить рівень життя до європейських стандартів, захистить населення від значних витрат на відновлення належних умов життєдіяльності.