Урочистості напередодні свята фізичної культури і спорту

14.09.2015, 09:01

У великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулася урочиста церемонія відзначення кращих представників галузі фізичної культури і спорту нашого міста.

Привітати комсомольчан напередодні Дня фізичної культури і спорту завітали міський голова Сергій Супрун, перший заступник міського голови Дмитро Биков.

Звертаючись до спортсменів, тренерів, ветеранів та шанувальників спорту, Сергій Андрійович наголосив: «Комсомольськ завжди славився своїми спортивними талантами. Ми пишаємося вашими досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов».

Під бурхливі оплески присутніх тренерам, викладачам, спортсменам були вручені подяки міського голови, грамоти управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської ОДА, грамоти відділу фізичної культури і спорту Комсомольської міської ради.