Апаратна нарада

14.09.2015, 09:15

На початку чергового робочого тижня міський голова Сергій Супрун провів апаратну нараду, у ході якої зосередив увагу на важливих питаннях життєдіяльності міста.

 

Начальник міського фінансового управління Валентина Баландіна доповіла про виконання міського бюджету. Повідомила про перевиконання міського бюджету з початку року більше ніж на 5 млн грн. Зазначила, що міське фінансове управління проводить фінансування відповідно до фінансових зобов’язань, управління Державної казначейської служби здійснює оплату платіжних доручень вчасно.

 

Розглянули хід підготовки міста до нового опалювального сезону. Міський голова акцентував увагу керівників ДЖКГ, міського відділу освіти на необхідності бути готовими включити опалення в ДНЗ міста, у разі потреби, заздалегідь.

 

Очільник Комсомольська також поцікавився станом облаштування переселенців у місті, санітарно-епідеміологічною та криміногенною ситуацією.

 

Заступник міського голови Надія Угнічева повідомила присутніх про перенесення дати засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради на 22 жовтня, звернулася до керівників структурних підрозділів міської ради, її виконавчого комітету з проханням підготувати проекти рішення відповідно до норм чинного законодавства.