Відбулася шістдесята сесія Комсомольської міської ради Полтавської області

15.09.2015, 13:06

Шістдесята сесії Комсомольської міської ради Полтавської області шостого скликання відбулася 15 вересня 2015 року під головуванням міського голови Сергія Супруна.

 

Депутати міської ради розпочали пленарне засідання з приємної події – привітання, адресованого головному лікарю поліклініки "Медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Аліні Ковпак, з нагоди присвоєння почесного звання «Заслужений лікар України» (Указ Президента України №346/2015). Очільник Комсомольська Сергій Супрун від щирого серця привітав Аліну Ковпак з державною відзнакою, з найкращими побажаннями вручив троянди.

 

У ході пленарного засідання сесії Комсомольської міськради першим традиційно розглянули бюджетне питання щодо внесення змін до показників міського бюджету на 2015 рік. Депутати Комсомольської міської ради заслухали доповідь начальника міського фінансового управління Валентини Баландіної, погодили проект рішення.

 

В.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Альбіна Овчаренко прокоментувала низку профільних питань:

1. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Комсомольська на 2015 рік.

2. Про затвердження міської програми «Охорона тваринного світу та регулювання чисельності бродячих тварин у місті Комсомольську на 2015-2020 роки».

3. Про внесення змін до додатку «Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Комсомольську на 2013-2015 роки».

4. Про внесення змін у додаток до рішення 59 сесії VI скликання «Про затвердження заходів по благоустрою міста на 2015 рік».

5. Про внесення змін у додаток до рішення 59 сесії VI скликання «Про затвердження заходів по утриманню вулично-дорожньої мережі на 2015 рік».

Після жвавого обговорення всі проекти рішень були прийняті.

 

Внесли зміни до штатних розписів ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та Комунального закладу «ЦБС» та Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги із місцевого бюджету.

 

Затвердили Положення про Комсомольський МЦСССДМ у новій редакції.

 

Начальник юридичного відділу Олена Таран прокоментувала проект рішення «Про схвалення проекту рішення Комсомольської міської ради Полтавської області  «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 

Про звітування депутатів Комсомольської міської ради Полтавської області перед виборцями доповіла начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради Тетяна Колмогорова.

 

Заслухали директора департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольгу Овчиннікову щодо затвердження проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році. Розглянули проект рішення про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Вуличне освітлення м. Комсомольська».

 

Затвердили розмір статутного капіталу та зміни до статуту КЖЕП № 4. Розглянули та погодили ряд проектів рішень, підготовлених спеціалістами відділу приватизації та обліку комунального майна.

 

Внесли зміни до Положення про порядок укладання і розірвання контракту з головними лікарями охорони здоров'я та Типову форму контракту з ними, що зобов’язують керівників закладів охорони здоров’я, з якими міським головою укладено контракт, щорічно звітувати про роботу закладу на засіданнях виконкому.

 

Обговорили зміст рішення 54 сесії Комсомольської міської ради VI скликання від 17.02.2015 «Про надання пільг щодо сплати орендної плати за землю» та внесли до нього доповнення.

 

Про питання поновлення прав користування земельними ділянками прозвітувала начальник відділу економічного аналізу та контролю Віта Пятіна.

 

У ході роботи депутати міської ради опрацювали 23 питання архітектури і містобудування.