Новий навчальний рік у ЦДЮТ розпочато!

16.09.2015, 14:28

15 вересня 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася урочиста лінійка, присвячена початку нового навчального 2015-2015 року. На свято завітали почесні гості: заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Шошина, головні спеціалісти відділу освіти Лілія Щербина, Петро Хохуля, завідуюча міським методичним кабінетом Світлана Негода, представник ТОВ «Біланівський ГЗК» Анна Роздобудько.

 

Надія Сакун, директор центру, привітала дружну родину ЦДЮТ із початком нового навчального року, побажала цікавості, наполегливості і старанності в навчанні. Подякувала за постійну підтримку й допомогу міській владі і благодійникам.

 

Надія Угнічева, заступник міського голови, здоровлячи колектив центру з початком навчального року, наголосила, що педагоги створили умови, у яких  знайдеться місце для кожної дитини: не тільки за столом, а й на спортивному майданчику, на сцені, на виставках. Кожному учаснику навчально-виховного процесу побажала креативності, радості від досягнутого, задоволення від здобутого.

 

У новому навчальному  2015-2016 році для учнів центру буде працювати 24 гуртки, 65 навчальних груп, де проходитимуть навчання 1222 дитини. До навчального процесу залучено 27 педагогів. У центрі діятимуть гуртки художньо-естетичного спрямування, прикладної майстерності, туристсько-краєзнавчого напряму, науково-технічної творчості, еколого-натуралістичного спрямування, гуманітарного напряму.