Полтавці забезпечили собі вже 5 фіналів молодіжного чемпіонату Європи

18.09.2015, 08:13

У місті Басков (Румунія) завершився перший день змагань чемпіонату Європи з веслування на каное та байдарках серед юніорів та молоді, в якому у складі збірної України змагаються представники Полтавщини.

17 вересня лідери молодіжної збірної України наші земляки Павло Алтухов і Дмитро Янчук по двічі "пробили" собі напряму вихід до фіналів - з "прохідних" місць у кваліфікаційних гонках. Пало Алтухов - на каное-одиночці - переміг в одній із кваліфікаційних гонок на 1000 метрів та був другим в одній із гонок на 500 метрів.

А Дмитро Янчук із Тарасом Міщуком (Львівська обл.) узагалі двічі поспіль перемагали у кваліфікаційних гонках на каное-двійці: на 1000 метрів (3 хвилини 51,323 секунди) та 500 метрів (1 хвилина 46,584 секунди). Офіційний протокол останньої кваліфікаційної гонки Янчука-Міщука (500 метрів) див. – тут.

Павло Алтухов і Дмитро Янчук виступатимуть у фіналах "А" молодіжного чемпіонату Європи: 19 вересня - на дистанції 1000 метрів, 20 вересня - на дистанції 500 метрів. Також 20 вересня - без кваліфікації (бо тут змагатимуться тільки 8 екіпажів) - наша землячка Наталія Ушакова разом з Наталією Жилюк стартують у фіналі "А" на каное-двійці (200 метрів).

Не всім нашим землякам сьогодні, 17 вересня, пощастило напряму пробитися до головних фіналів. Полтавець Роман Скорик і Дмитро Борзуков (Херсон) у кваліфікації на байдарці-двійці (1000 метрів) в одній із гонок фінішували на 5-му місці, а полтавка Діана Танько у першості серед юніорок була в одному кроці від прямого проходження до фіналу на байдарці-одиночці (500 метрів), але в одному із кваліфікаційних заїздів вона посіла 2-ге місце (2 хвилини 00,752 секунди), а не "прохідне" - перше, яке виборола Аннамарія Говорчіновіч (Хорватія). Завтра, 18 вересня, і Роман Скорик, і Діана Танько - уже через додаткові півфінальні заїзди - спробують пробитися до головних фіналів на своїх дистанціях.

Також завтра, 18 вересня, ще двоє представників Полтавщини розпочнуть свої виступи у Румунії на дистанції веслування 200 метрів: Олег Боровик і Наталія Ушакова (обидва - на каное-одиночці).

Джерело повідомлення http://fcvorskla.com.ua