«Горизонти дитинства» найкращі в Україні

21.09.2015, 15:47

З 16 по 19 вересня 2015 року у м.Богуславі (Київська обл.) пройшов семінар із підведення підсумків оздоровчої кампанії серед дитячих закладів оздоровлення України під егідою Асоціації «Лелека». За сприяння заступника міського голови Надії Угнічевої, КП ДСОЦ «Горизонт» було представлене у командному складі згідно з вимогами Всеукраїнського конкурсу.

Дитячий оздоровчий центр «Горизонт» узяв участь у демонстраційно-конкурсній програмі щодо методичних надбань та підготовки кадрів, ставши переможцем в обох номінаціях. Завдяки методичним здобуткам та виданням, розробленим Володимиром Ільченком, Валентиною Богутою, Юрієм Козьміним, Тетяною Жуматій та Іваном Найдою, «Горизонт» отримав перемогу в номінації «Кращий методичний матеріал та інноваційні методики у сфері дитячого оздоровлення та відпочинку». Журі конкурсу високо оцінило реалізацію програми «Сім кольорів «Я», започатковану першим заступником міського голови Дмитром Биковим. Саме ця програма влітку 2015 року дала можливість розкрити свої таланти нашим дітям та отримати мотивацію для подальшого їх розвитку.

Педагогічна команда «Горизонти дитинства» у складі Найди Івана, Шелудешева Дмитра та Лижової Вікторії, взявши участь у п’яти етапах: «Презентаційна візитівка», «Ігромайстерність», «Пригодницька гра», «Дебатний клуб» та «Формула радості», увесь час фінішуючи у лідерах, показала високий професійний рівень та довела, що наші організатори відпочинку найкращі в Україні. Загалом у змаганнях, у яких взяли участь команди з усіх регіонів України (в тому числі АР Крим та Донецької області), «Горизонт» отримав Гран-прі та став володарем «Кубка Лелеки-2015». Директор КП ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович отримала відповідний сертифікат та відзнаки із рук президента асоціації таборів України.

Повернувшись із новими ідеями та натхненням, горизонтівці готові дарувати своє тепло всім, хто завітає до країни дитячих посмішок, ім’я якій оздоровчий центр «Горизонт».