Засідання оргкомітету з підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів, присвячених 72 річниці визволення Полтавщини та форсування Дніпра

21.09.2015, 15:53

21 вересня в малій залі Комсомольської міської ради за головування міського голови Сергія Супруна відбулося засідання оргкомітету з підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів, присвячених 72 річниці визволення Полтавщини та форсування Дніпра.

 

Участь у засіданні взяли секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, заступники міського голови Надія Угнічева та Юрій Муха, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська та спеціалісти відділу, начальник міського відділу освіти Ірина Шошина, в. о. директора житлово-комунального господарства Альбіна Овчаренко, директор КП «ВУВКГ» Олександр Чуприна, директор КП «Міськсвітло» Василь Михайлик, в. о. майстра КП «Озеленення» Оксана Нанівська, заступник директора КП «Комсомольський міський Палац культури і творчості» Анна Зуєва, голова ради Комсомольської міської організації ветеранів війни та праці, Почесний ветеран України Віра Станицька, представники правоохоронних органів, ЗМІ.

 

Присутні розглянули та погодили низку організаційних питань щодо благоустрою території біля стели «Хто загинув за Дніпро…», організації покладання вінків та квітів, охорони громадського порядку, забезпечення участі в мітингу учнівських делегацій, організації концерту та виставок. Узгодили програму культурно-мистецьких заходів, запропоновану відділом культури і туризму.