Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

22.09.2015, 15:52

Чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулося 22 вересня 2015 року під головуванням міського голови Сергія Супруна.                              

 

У рамках блоку питань гуманітарного та соціального напрямків члени виконавчого комітету затвердили фактичну мережу загальноосвітніх навчальних закладів на 2015/2016 навчальний рік, внесли зміни до рішення виконкому Комсомольської міської ради від 24.03.2015 року № 273 «Про організацію харчування учнів шкіл». Харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій буде здійснюватися за кошти міського бюджету, вартість харчування 1 дитини в день складе 8 грн.

 

Переглянули презентацію міського відділу освіти про готовність дошкільних навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 н.р. Усі ДНЗ готові до опалювального періоду: підписані акти готовності, паспорти та акти обстеження вентиляційних каналів, промиті системи опалення, проведені випробування гідронавантаження. Приміщення ДНЗ мають енергозберігаючі вікна й вхідні двері. Для підготовки ДНЗ до нового навчального року з міського бюджету передбачено більше ніж 1 млн грн, з Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» - 536 тис. грн. За добровільні батьківські внески проведено косметичні ремонти групових блоків, придбано нові меблі, посуд, іграшки, дидактично-методичні матеріали. З метою забезпечення повноцінного раціонального харчування дітей здійснено заготівлю овочів на зиму. ДНЗ забезпечені кадрами. Члени виконкому інформацію про результати огляду готовності ДНЗ до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років взяли до відома.

 

Заслухали звіт начальника міського відділу освіти Ірини Шошиної про збільшення вартості харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та встановлення батьківської плати. Міський голова дав доручення керівництву ДЖКГ здійснити перевірку наявності гідравлічних розрахунків у системі опалення навчально-виховних закладів. Заступник міського голови Юрій Муха звернувся до керівників освітніх закладів із проханням розпочати ямкові ремонти на територіях, на які з міського бюджету виділено кошти, завчасно. Очільник Комсомольська Сергій Супрун подякував освітянам за плідну роботу, побажав успіхів у новому навчальному році.

 

Головний спеціаліст відділу культури і туризму Марина Сидорчук поінформувала членів виконавчого комітету про готовність ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа» до нового 2015-2016 навчального року, окреслила ряд актуальних проблемних питань. Станом на 1 вересня кількість учнів художньої школи склала 112 дітей, музичної школи – 310 осіб.

 

Розглянули ряд проектів рішень з питань у справах дітей. Погодили проект рішення «Про надання допомоги на поховання», підготовлений фахівцями УПСЗН.

 

Директор Комсомольського міського центру зайнятості Юрій Чернушенко прокоментував зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету Комсомольської міської ради № 566 «Про організацію громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у 2015 році».

 

Начальник відділу благоустрою та житла ДЖКГ Валерій Гирявець доповів про стан готовності житлово-комунального господарства міста до початку опалювального періоду 2015-2016 років.

 

Опрацювали зміни до рішення виконкому від 30.08.2005 року № 366 «Про затвердження площ прибудинкових територій житлових будинків комунальної форми власності».

 

Заслухали результати фінансово-господарської діяльності КЖЕП № 3 та КП «Архітектура і кадастр» за 2014 рік та за І півріччя 2015 року.

 

У ході роботи члени виконавчого комітету розглянули питання квартирного обліку, надання ордерів на жилу площу в гуртожитках, надання в безоплатне строкове користування жилих приміщень, надання дозволів на оформлення документів на збудовані гаражі, питання обліку об’єктів нерухомого майна (гаражів) у м. Комсомольську та інші.