30 вересня — День усиновлення в Україні

29.09.2009, 14:41

День усиновлення — свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День усиновлення» від 27 листопада 2008 року № 1088/2008.

Щиро дякую кожному мешканцеві Комсомольська, який усиновив дитину!

У житті кожної людини, крім народження, є надзвичайно важливий етап — її дитинство. Сьогодні в Україні є десятки тисяч дітей, які не мають захищеного дитинства. Це діти, які за різних обставин залишились поза увагою і піклуванням своєї родини, діти з особливими потребами, діти, які перебувають в особливо складних і надзвичайних умовах.

Останніми роками змінилися пріоритети державної політики в сфері захисту прав дитини. Перевага сьогодні надається вихованню дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у родині (усиновлення, опіка, передача на виховання у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім'ї).

Кожна дитина має право на сімейне виховання. Якщо ви тільки замислюєтесь над тим, чи взяти до себе в родину хлопчика або дівчинку, пам'ятайте: коли дитина переступить поріг вашого дому, це буде її перший крок у нове життя з вами, батьками. Саме ви навчите дитину любити людей, а ваш вчинок зробить світ добрішим.

Тож зігріймо теплом своїх сердець тих, кого обділила доля!

З повагою,
міський голова                      С. А. Супрун