Засідання міської комісії з питань ТЕБ i НС

24.09.2015, 09:27

23 вересня 2015 року в малій залі виконкому відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС за головування міського голови Сергія Супруна. Засідання пройшло за участю заступника міського голови Юрія Мухи, представників департаменту ЖКГ, відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці виконкому, міського фінансового управління, Комсомольського міськрайонного управління ГУ Держсанепідслужби в Полтавській області, КП «ВУ ВКГ», КВП «Комсомольськтеплоенерго», управління охорони здоров’я, ПАТ «Полтаваобленерго», Комсомольської філії ГРП ПАТ «Кременчукгаз», КП «СпецЕко», Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області, Комсомольського МС ГУ ДСНС України у Полтавській області.


У ході роботи комісії розглядалися питання: «Про підготовку об’єктів системи життєзабезпечення до безперебійної роботи в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2015/2016 років», «Про заходи щодо попередження отруєнь людей дикорослими грибами», «Про забезпечення населення міста засобами радіаційного та хімічного захисту», «Про хід ідентифікації та паспортизації об’єктів, які становлять потенційну загрозу виникнення надзвичайних ситуацій. Про внесення змін до переліку потенційно-небезпечних об’єктів, хімічно-небезпечних об'єктів та об’єктів підвищеної небезпеки на території міста за 2015 рік», «Про стан пожежної небезпеки  та заходах щодо її недопущення».


За результатами роботи комісії з питань ТЕБ і НС міським головою були надані відповідні доручення керівникам підприємств, організацій та установ міста.