Співпраця з органами місцевого самоврядування м.Комсомольська

24.09.2015, 15:17

Успіх реформ, які запроваджуються в Україні, значною мірою залежить від ефективної роботи органів місцевого самоврядування. Кременчуцьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги оптимізована робота з налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування, виконавчої влади, що підпадають під юрисдикцію діяльності центру.

 

З метою налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування та покращення доступу до правової допомоги мешканців м.Комсомольська 24 вересня начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Світлана Терещенко взяла участь у нараді керівників структурних підрозділів міськвиконкому під головуванням заступника міського голови Надії Угнічевої.

 

У нараді взяли участь начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, начальник служби у справах дітей Лариса Василенко, начальник управління праці та соціального захисту населення Світлана Чернявська, начальник управління Пенсійного фонду Світлана Нестеренко.

 

Світлана Терещенко довела до відома присутніх основні положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу», систему та повноваження центрів правової допомоги, порядок подання звернень про надання вторинної правової допомоги, проблемні питання у забезпеченні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги та інше. Значну увагу приділено питанню визначення категорій осіб, яким надається право на безоплатну вторинну правову допомогу. Також учасникам наради надано інформаційні матеріали, контакти працівників центру задля налагодження подальшої співпраці та надання якісної правової допомоги громадянам.

 

У ході зустрічі обговорено перспективи співпраці, проведення спільних комунікативних заходів з питань надання безоплатної правової допомоги задля забезпечення мешканців м.Комсомольська доступом до якісної правової допомоги.

 

 

Світлана Терещенко