Апаратна нарада

28.09.2015, 10:12

28 вересня міський голова Сергій Супрун провів чергову апаратну нараду, у ході якої привітав Анастасію Шокол, начальника Комсомольського міського управління юстиції, Тетяну Пугач, начальника відділу Держгеокадастру в м. Комсомольську, з призначеннями на нові посади, висловив надію на подальшу плідну співпрацю. Сергій Супрун також вітав з виходом на заслужений відпочинок Тамару Бородіну, яка 16 років очолювала ДЮСШ № 1. За підсумками організації навчально-спортивної роботи ДЮСШ №1 серед 56 спортивних шкіл Полтавщини входить до числа пятірки найкращих. Неодноразово школа займала призові місця, була визначена кращою спортивною школою Полтавської області. Гордість школи – Ганна Охота (МСМК з боксу, призер чемпіонату Європи та світу), Андрій Сировня (МСМК з кульової стрільби, призер чемпіонату Європи), Максим Городинець (МСМК з кульової стрільби, призер чемпіонату Європи), Вікторія Сухорукова (МСМК з кульової стрільби, призер юнацьких Олімпійських ігор), Іван Іванов (МС з тріатлону, чемпіон України, призер Кубка світу). Сергій Андрійович подякував Тамарі Степанівні за багаторічну результативну працю, побажав міцного здоров’я, достатку, сімейного благополуччя, вручив квіти та пам’ятний подарунок.

 

Керманич міста прокоментував хід виїзної колегії, що відбулася під головуванням голови Полтавської ОДА Валерія Головка 25.09.2015 у Диканьці. Міський голова повідомив, що у ході роботи колегії присутні ознайомилися з роботою ТОВ «Стасі Насіння», у будівництво якого американська компанія DuPontPionner інвестувала понад 50 мільйонів доларів, з них 17 мільйонів витрачено на забезпечення екологічно чистого виробництва. Члени колегії також відвідали сучасне підприємство ТОВ «ДиканькаМлин», що спеціалізується на виробництві борошна та кондитерських виробів.

На апаратній нараді очільник Комсомольська говорив про соціально-економічний розвиток міста, виконання міського бюджету, підготовку до нового опалювального періоду, цікавився ходом виконання доручень, наданих у ході попередньої апаратної наради, дав відповідні доручення керівникам комунальних служб, бюджетних закладів, установ та організацій.

Міський голова Сергій Супрун повідомив, що 29.09.2015 в місті відбудуться урочистості з нагоди 72 річниці визволення Полтавщини від фашистських загарбників, закликав присутніх долучитися до заходів.

Секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік висловила щиру вдячність службам за організацію та проведення громадських слухань 17 вересня. Нагадала, що останнє пленарне засідання сесії 6 скликання відбудеться 20 жовтня, звернулася до керівників структурних підрозділів міської ради, її виконавчого комітету з проханням підготувати та подати проекти рішень у відділ організаційного забезпечення діяльності міської ради вчасно.