Ярослав Кучеров завоював «срібло» юніорського чемпіонату країни і Кубок Манкіна з вітрильного спорту

28.09.2015, 10:00

У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з вітрильного спорту серед юніорів, у програмі якого були розіграні нагороди в 4-х класах вітрильників.

В олімпійському класі Finn представник Полтавщини 16-річний Ярослав Кучеров став срібним призером. За підсумками 3-х залікових гонок наш земляк мав 7 очок, це сума місць: у першій гонці - 3-є місце, у другій і третій - 2-гі місця. Тут явним лідером був Павло Мережко (Дніпропетровська обл.), який переміг в усіх 3-х залікових гонках (сума місць - 3). Бронзовим призером став Андрій Герасименко (Дніпропетровська обл.) із сумою місць - 10. У цьому ж олімпійському класі вітрильників Finn ще один представник Полтавщини Дмитро Марценковський фінішував на 5-му місці (сума місць - 17).

А після юніорського чемпіонату країни Ярослав Кучеров завоював у Києві перший в історії Кубок пам'яті Валентина Манкіна - легендарного українського яхтсмена, який завоював 4 олімпійські медалі (3 золоті і срібну). Першу свою золоту олімпійську медаль В.Манкін виборов у Мехіко (1968) якраз в олімпійському класі Finn, потім він перемагав у класах "Темпест" і "Зоряний". На жаль, минулого, 2014 року легендарний яхтсмен Валентин Манкін помер у віці 75 років (у Віареджо, Італія). Тепер у Києві відбувся перший в історії Кубок пам'яті Валентина Манкіна, першим володарем якого став представник Полтавщини Ярослав Кучеров.