Вибори 2015 року

23.10.2015, 10:38

Графік роботи

Комсомольської міської виборчої комісії Полтавської області

З понеділка по п’ятницю:

з 9-00 до 18-00

з 12-00 до 13-00 (обідня перерва)

Субота, неділя:

з 9-00 до 18-00

з 13-00 до 14-00 (обідня перерва)

Адреса: вул. Миру, 24,кабінет № 309

Телефони: 6-18-03, 6-12-16, 6-11-75 (бухгалтерія)

Факс: 6-14-66


 

Керівний склад Комсомольської міської виборчої комісії Полтавської області

 

  • голова комісії – Бутенко Геннадій Євгенович, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ";
  • заступник голови комісії – Сорокіна Олена Вікторівна, 1971 року народження – від місцевої організації Соціалістичної партії України;
  • секретар комісії – Пазиненко Світлана Василівна, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

ПЕРЕЛІК ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ, утворених на постійній основі на території Комсомольської міської ради та сіл Дмитрівської сільської ради згідно з постановою Центральної виборчої комісії №66 від 12 квітня 2012 року, зі змінами від 20 березня 2014 р. №53
dvk-z-adresami.doc

 


  • Межі виборчих округів виборів депутатів Полтавської обласної ради 25 жовтня 2015 р.
    okruga-po-oblasti.doc
  • Межі виборчих округів виборів депутатів Комсомольської міської ради, міського голови 25 жовтня 2015 року
    granic-okrugv-komsomolsk-post.-5-1.doc

 


 

Про скликання першої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання
postanova48-prot-55.doc

 


ПОВІДОМЛЕННЯ про підсумки голосування та результати виборів Комсомольського міського голови  Полтавської області
mer.doc

 

 


КОМСОМОЛЬСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО ЗГІДНО З ВОЛЕВИЯВЛЕННЯМ ВИБОРЦІВ МІСТА КОМСОМОЛЬСЬКА ДО СКЛАДУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБРАНІ:
spisok-deputatv-obranih-do-mskoyi-radi.doc


Список місцевих організацій політичних партій відповідно до визначених жеребкуванням номерів, за якими їх назви розміщуються у виборчому бюлетені з виборів депутатів

p164_10082015_d4.doc

 


Кандидати на посаду Комсомольського міського голови
1.doc


Кандидати на посаду депутатів Комсомольської міської ради
2.doc


Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях

 

1. Відповідальність за протипожежний стан виборчої дільниці покладається на голову виборчої дільниці.

2. Всі особи, що приймають участь в проведенні виборчої компанії, члени виборчої комісії, агітатори повинні пройти інструктаж по мірам пожежної безпеки і вміти користуватись первинними засобами пожежогасіння.

3. Приміщення виборчої дільниці повинно мати не менше двох евакуаційних виходів, а двері відчинятись в напрямку евакуації людей.

4. Килим та килимові доріжки на шляхах евакуації повинні бути надійно прикріплені до підлоги.

5. Електромережа освітлення зовнішньої ілюмінації та кабін для голосування повинна мати самостійні запобіжні пристрої. Освітлення в кабінах виконуються електрокабелем або проводом з мідними жилами з’єднання проводів проводиться за допомогою пайки , зварювання або опресовки. Прокладання проводів з поліхлорвініловою ізоляцією по дерев’яним конструкціям слід виконувати по шару азбесту або параніту товщиною 3 мм. При перетинанні проводами дерев’яних конструкцій або тканин вони повинні закриватись в гумові або ебонітові трубки.

6. До електричних проводів та освітлювальних приладів не повинні дотикатися горючі матеріали ( штори, занавіски, драпування і т. п. ).

7. При наявності опалювальних печей їх топку необхідно проводити під постійним наглядом спеціально виділених і проінструктованих осіб і вона повинна припинятися не пізніше, як за дві години до закінчення роботи в приміщенні. Попіл необхідно заливати водою і видаляти з приміщення у відведено для цього місце.

8. По закінченню роботи дільниці освітлювальні та інші електроприлади повинні вимикатись.

9. Розташовані поблизу виборчої дільниці пожежні водоймища і гідранти повинні бути в справному стані і мати вказівники їх розташування.

10. Виборчі дільниці забезпечуються порошковими та вуглекислотними вогнегасниками по 2 в залі голосування та по 1 в інших приміщеннях, повинні розміщуватись на видних і в доступних місцях. Внутрішні пожежні крани необхідно перевірити на пуск води і забезпечити рукавами та стволами.

11. Біля телефонних апаратів встановити таблички з порядку виклику пожежної охорони.

12. Під час виборів повинно бути встановлене чергування членів ДПД.

 

Т.в.о. начальника Комсомольського МС
ГУ ДСНС України у Полтавській області
старший лейтенант служби цивільного захисту А.О. Сальніков


Стан пожежної безпеки виборчих дільниць та правила пожежної безпеки під час проведення голосування

 

На території міста Комсомольська під час підготовки та проведення 25 жовтня 2015 року чергових виборів до органів місцевого самоврядування буде створено 20 виборчих дільниць. Основними недоліками з питань пожежної безпеки на об’єктах, які будуть задіяні для підготовки та проведення виборів 25 жовтня 2015 року залишається відсутність систем протипожежного захисту, а саме відсутність систем автоматичної пожежної сигналізації (із 16 об’єктів системи автоматичної пожежної сигналізації в наявності лише на 2-ох). Також триваючим недоліком є відсутність протипожежних перешкод, а саме протипожежних дверей.

З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення голосування на виборах 25 жовтня 2015 року, Комсомольський міський сектор ГУ ДСНС України закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки, а саме не застосовувати відкритого вогню у приміщеннях виборчої дільниці, не курити у приміщеннях виборчих дільниць, діяти організовано. У разі виникнення надзвичайних ситуацій покидати приміщення виборчих дільниць через вільні виходи, слухати команди працівників ДСНС та керівників виборчих дільниць.

 

Т.в.о. начальника Комсомольського МС
ГУ ДСНС України у Полтавській області
старший лейтенант служби цивільного захисту А.О. Сальніков