У малій залі Комсомольської міської ради пройшов брифінг з теми «Відповідальність за порушення виборчого законодавства»

1.10.2015, 13:15

 

25 жовтня 2015 року відбудуться вибори Комсомольського міського голови, депутатів Комсомольської міської ради та Полтавської обласної ради.

 

На виконання доручення Міністерства внутрішніх справ України 01.10.2015 у малій залі Комсомольської міської ради за участю міського голови Сергія Андрійовича Супруна, начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області Євгена Івановича Саприкіна, голови Комсомольської міської виборчої комісії Полтавської області Геннадія Євгеновича Бутенка, юриста Комсомольської міської виборчої комісії Полтавської області Анатолія Петровича Тімошева, члена Комсомольської міської виборчої комісії Полтавської області Олени Вікторівни Порубай, представник ГО «ОПОРА» Андрій Гежа, ЗМІ пройшов брифінг з теми «Відповідальність за порушення виборчого законодавства»

 

У ході брифінгу міський голова зауважив, що активність комсомольчан у виборчих процесах попередніх років має недостатньо високий рівень (в середньому 60%), закликав комсомольчан бути активними та відповідальними в день виборів - прийти на виборчі дільниці й виконати свій громадянський обов’язок.

 

Міський голова зазначив: «25 жовтня нам потрібно максимально підвищити відсоток явки виборців Комсомольська на виборчі дільниці. Сьогодні, коли країна переживає нелегкі часи, не можна бути байдужими та пасивними. Від кожного голосу, від нашої активної громадянської позиції залежить майбутнє міста, регіону та країни. Перед обраними стоятимуть надзвичайно важливі завдання: забезпечити мир і територіальну цілісність України, сприяти реформам та відновленню економіки. Кожен громадянин відповідальний перед власною совістю, суспільством та законом за те, щоб вибір був зроблений свідомо. Оберіть таких кандидатів, які, на ваш погляд, найкраще зможуть відстоювати інтереси Комсомольська та Полтавщини. І нехай Господь дасть мудрість кожному з нас зробити правильний вибір!»

 

Очільник Комсомольська також повідомив, що триває підготовка до проведення виборів. Міська влада сприяє виборчим комісіям у реалізації їх повноважень відповідно до Закону України «Про місцеві вибори», зокрема: згідно з установленими Центральною виборчою комісією нормами та переліком надає виборчим комісіям у користування необхідні приміщення, транспортні засоби й засоби зв’язку, обладнання, інвентар, оргтехніку.

 

Заслухали доповідь начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області Євгена Івановича Саприкіна про відповідальність, передбачену в разі порушення виборчого законодавства. У ході промови Євген Іванович закликав учасників виборів не порушувати принципів демократії, звернувся до комсомольчан із проханням у разі виявлення порушень виборчого законодавства повідомити про це Комсомольський МВ УМВС України в Полтавській області за телефонами 2-12-11, 102.

 

Про хід виборчої кампанії повідомив голова Комсомольської міської виборчої комісії Полтавської області Геннадій Євгенович Бутенко: «Офіційно у Комсомольській міській виборчій комісії зареєстровано 7 кандидатів на посаду міського голови, 14 партій подали заяви та списки на участь у місцевих виборах».