Віншування освітянської громади Комсомольська

2.10.2015, 13:49

Народна мудрість стверджує, що людині в цьому житті має пощастити тричі: від кого народитися, у кого навчатися та з ким одружитися (створити родину). Кожному з нас зрозуміло, яка величезна відповідальність за майбутнє дитини, її розвиток та подальші досягнення лежить на плечах учителя!

 

Напередодні професійного свята педагогів міста 01 жовтня 2015 року в малій залі Палацу культури і творчості відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Привітати освітянську громаду завітали міський голова Сергій Супрун, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева, директор з управління персоналом і побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко, начальник відділу фізкультури і спорту Володимир Подрезан, заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Дудник, виконавчий директор відділення НОК України у м.Комсомольську Микола Шишліков, головний спеціаліст відділу культури і туризму Марина Сидорчук.

 

Віншуючи учительство Комсомольська, міський голова підкреслив: «Праця вчителя складна, важка і надзвичайно відповідальна. Василь Олександрович Сухомлинський, розмірковуючи про унікальність учительської професії, писав: «Працю вчителя ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити. Ткач уже через годину бачить плоди своєї роботи. Сталевар через кілька годин радіє з вогненного потоку металу. Хлібороб, сіяч через кілька місяців милується колосками і жменею зерна, вирощеного в полі... А вчителеві треба працювати роки, щоб побачити предмет свого творіння, буває, минають десятиріччя, і ледве-ледве починає позначатися те, що ти замислив». Ваша нелегка праця заслуговує на найвище визнання суспільством. Бо лише якісна освіта може гарантувати формування інтелектуального потенціалу нації, щоб забезпечити розвиток вітчизняної економіки, науки та культури.

Дякую вам за терпіння, мудрість і віру в здібності й таланти виплеканих вами учнів, за частинку душі, яку ви віддаєте вашим вихованцям. Бажаю вам бути здоровими, щасливими, закоханими у свою професію, не розгубити високий дар – віддавати своє серце іншим, і жодного разу не розчаруватися у своєму життєвому виборі».

Дружніми оплесками вітали присутні колег, нагороджених грамотами і подяками різних рівнів.

 

Святковий настрій дарували творчі колективи Палацу культури і творчості.