Засідання організаційного комітету з підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів, присвячених Дню захисника України

5.10.2015, 12:21

У понеділок 05 жовтня міський голова Сергій Супрун провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів, присвячених Дню захисника України, у Комсомольську.

 

Участь у роботі засідання оргкомітету взяли секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева, директор КП «Комсомольський міський Палац культури і творчості» Олександр Меренков, головні спеціалісти відділу культури і туризму Марина Сидорчук і Тетяна Луцій, директор ЦСССДМ Олена Запсельська, начальник УОЗ Юрій Ковпак, начальник відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку Світлана Золотова, в.о. директора ДЖКГ Альбіна Овчаренко, директор КП «Міськсвітло» Василь Михайлик, директор КП «Озеленення» Юлія Гаврилюк, начальник Комсомольського МВ УМВС України Євген Саприкін, голова ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї «Родіс» Лілія Дмитренко, ЗМІ.

 

Члени оргкомітету опрацювали план культурно-мистецьких заходів урочистостей з нагоди Дня захисника України, погодили, запропоновану відділом культури і туризму програму, призначили відповідальних осіб.

 

У Комсомольську святкові заходи з нагоди Дня захисника України розпочнуться з 05 жовтня в читальній залі комунального закладу «Центральна бібліотечна система», де будуть відкриті тематичні книжкові виставки. 12 жовтня у великій залі Палац культури і творчості для учасників АТО, їх сімей, волонтерів та громадських активістів ЦСССДМ організовано тематичний вечір. 13 жовтня у лекційній залі центральної публічної бібліотеки заплановано зустріч старшокласників міських загальноосвітніх навчальних закладів з учасниками АТО. Міська влада відвідає могили загиблих в зоні АТО комсомольчан. Загальноміські урочистості з нагоди Дня захисника України розпочнуться 13.10.2015 у Палаці культури і творчості. 14 жовтня у Свято-Миколаївському соборі відбудеться панахида за загиблими та молебень за здоров’я захисників України.