Комсомольчани заслухали звіт міського голови Сергія Супруна про роботу за 2007-2015 роки

7.10.2015, 13:09

06 жовтня у великій залі Палацу культури і творчості відбулися загальні збори територіальної громади Комсомольська. Містяни – депутати, члени виконавчого комітету, працівники бюджетних установ, закладів, організацій, комунальних підприємств, великих підприємств, представники громадських організацій, ЗМІ, просто небайдужі мешканці міста - прийшли заслухати звіт міського голови Сергія Супруна про роботу за 2007-2015 роки.

 

Перш за все очільник міста подякував громаді за те, що знайшли можливість відвідати захід, за надану йому в 2007 році високу довіру очолити міську владу Комсомольська, за надійну підтримку на місцевих виборах у 2010 році. Підбиваючи підсумки своєї роботи, міський голова наголосив: «Головне завдання, над яким я працював як міський голова - максимальна реалізація інтересів територіальної громади в реальних політичних, економічних та соціальних умовах, у межах Конституції та законів України. Будував свою роботу так, щоб усі ми: і депутати, і керівники різних рівнів, і прості громадяни – були активними учасниками процесів розвитку нашого міста. Cвої зусилля я зосереджував на таких основних напрямках: виконання міського бюджету; забезпечення соціально-економічного розвитку міста, належного рівня освіти, медицини, культури, фізкультури та спорту, системи соціального захисту населення; безперебійного функціонування комунального господарства».

 

Присутні у залі ознайомилися із основними досягненнями міста за минулі роки в галузях соціального розвитку, освіти, культури, спорту, житлово-комунального господарства. Переглянули презентацію, перейшли до обговорень. Користуючись нагодою, комсомольчани також звернулися до міського голови з особистими питаннями, на які отримали чіткі відповіді.

 

Міський голова Сергій Супрун зазначив: «Важлива атмосфера, у якій ми працювали! Були робочі суперечки, полеміка, часом дуже спекотна, але ми незмінно виходили на необхідні для жителів міста рішення. Наш рівень співпраці влади й міської громади – це рівень партнерства та довіри».

 

Насамперед, я хочу подякувати народному депутату України в нашому окрузі Костянтину Валентиновичу Жеваго та голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Вікторовичу Лотоусу (засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»), депутатам обласної ради від міста, секретарю Комсомольської міської ради Світлані Олександрівні Калашнік та депутатському корпусу, членам виконавчого комітету міськради, першому заступнику міського голови Дмитру Геннадійовичу Бикову, заступникам міського голови Надії Дмитрівні Угнічевій та Юрію Миколайовичу Мусі, моїм колегам Людмилі Михайлівні Биндич, Тетяні Василівні Прокопенко, Любов Борисівні Кошарі, Нелі Ростиславівні Карпець, які в різний час були моїми помічниками в роботі, керівникам комунальних підприємств, бюджетних організацій, закладів, установ міста, структурним підрозділам міської ради та її виконавчого комітету, громадським організаціям, ініціативним групам, засобам масової інформації, кожному комсомольчанину, що попри всі негаразди й труднощі, складну суспільно-політичну ситуацію, економічну кризу нам спільними зусиллями вдалося знайти компромісні варіанти виходу з проблемних ситуацій, зберегти в нашій громаді взаєморозуміння, стабільність, мир та спокій. 

 

Сергій Супрун закликав громаду бути активними та відповідальними в день виборів і 25 жовтня прийти на виборчі дільниці, виконати свій громадянський обов’язок, зробити власний вибір. Міський голова зазначив: «Досвід минулих років довів, що місто може успішно жити й розвиватися тільки за умови, коли громада, влада прагнуть діалогу, можуть дослухатися один до одного й готові співпрацювати. Я за стабільність, за те, щоб зберігалася наступність основних орієнтирів соціально-економічного розвитку Комсомольська. Хочу, щоб місто процвітало, були завершені такі важливі для містян реформи, виконані розпочаті програми, здійснені стратегічні задуми. Вважаю - час дати дорогу молодим, освіченим та добре підготовленим кадрам, фахівцям своєї справи, які вже довели, що гідні бути біля керма управління містом».

 

Зустріч тривала близько двох годин, у ході якої з промовами виступили усі бажаючі. До мікрофону піднімалися представники депутатського корпусу, ВАТ «Полтавський ГЗК», галузей соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, КВП «Комсомольськтеплоенерго», першопрохідці. Комсомольчани високо оцінили роботу міського голови, його заступників, секретаря Комсомольської міської ради, депутатів та членів виконкому. Від щирого серця дякували міській владі за сумлінну роботу, небайдужість та увагу.