Нарада з питань підготовки та проведення в області заходів з нагоди Дня захисника України

7.10.2015, 13:59

Зранку 7 жовтня в малій залі виконкому за головування голови Полтавської ОДА Валерія Головка в режимі відеоконференції відбулася нарадаз питань підготовки та проведення в області заходів з нагоди Дня захисника України та забезпечення виконання Указу Президента України від 23 серпня 2015 року № 497 «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України».

Участь у нараді взяла міська влада Комсомольська: міський голова Сергій Супрун, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу комп’ютерного забезпечення та інформаційних систем Роман Дикий, головний спеціаліст відділу культури і туризму Марина Сидорчук.

 

У ході наради голова Полтавської ОДА Валерій Головко дав доручення головам районних та міських рад стосовно підготовки та проведення Дня захисника України. Валерій Головко просив організувати святкові заходи у національно-патріотичному форматі, провести у навчальних закладах області тематичні уроки, відвідати військові частини, провести зустрічі з учасниками АТО, вшанувати світлу пам'ять українських воїнів, загиблих на сході України.

 

Міський голова Сергій Супрун доручив відділу культури і туризму внести відповідні корективи в програму культурно-мистецьких заходів міста.