У Комсомольську влада і громада тісно співпрацюють у напрямку запобігання насильству в сім’ї

12.10.2015, 11:41

09 жовтня у малій залі виконавчого комітету на чолі із заступником міського голови Надією Угнічевою відбулася зустріч представників міської влади, ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС» та президентом Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда - Україна», доктором юридичних наук, професором Катериною Левченко.

 

На заході були також присутні начальник міського відділу освіти Ірина Шошина, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко, начальник служби у справах дітей Лариса Василенко, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, представники ЦСССДМ, міського методичного кабінету, ЗМІ.

 

Заступник міського голови Надія Угнічева від щирого серця привітала учасників зустрічі. Відзначила результативну співпрацю Комсомольська та Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда - Україна», висловила підтримку громадським ініціативам та побажала плідної роботи.

 

У Комсомольську влада і громада тісно співпрацюють у напрямку запобігання всім видам насильства, зокрема насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню міжнародних стандартів прав людини в усі сфери життя суспільства та держави. Представником Центру «Ла Страда - Україна» у місті є ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС», що наряду із представниками міської влади проводить у місті профілактичні просвітницькі заходи щодо запобігання насильству в сім’ї, расизму, протидії торгівлі людьми, сприяння безпеці дітей в інтернеті тощо.

 

Директор ГО «Центр «РОДІС» Лілія Дмитренко презентувала результати спільної діяльності влади та громади у напрямку протидії насильству в родинах.

 

Під час зустрічі присутні обговорили питання актуальності та ефективності співпраці з Центром «Ла Страда - Україна», визначили проблемні питання та перспективи подальшого розвитку партнерських відносин.