У художню школу завітало свято

12.10.2015, 16:43

Щороку в жовтні майстри олівця та пензля відзначають своє професійне свято - День художника. Символічно, що це відбувається в пору золотої осені, щедрої на врожай, барви і кольори, коли сама природа розгортає яскраве живописне полотно, коли бринять кольори глибоких почуттів матінки-природи. З нагоди свята в ПСМНЗ «Художня школа» пройшли урочистості, у ході яких відбулася традиційна посвята учнів-першачків у юні художники.

 

Привітати комсомольських митців з нагоди Дня художника завітали до художньо-естетичного закладу почесні гості: секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, головні спеціалісти відділу Марина Сидорчук, Тетяна Луцій.

 

Зі щирими словами вітання звернулася до викладачів художньої школи секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, висловила вдячність за плідну діяльність і невтомний творчий пошук, виховання юних талантів. Дякувала також за те, що постійно тішать комсомольчан чудовими творчими роботами, залучають містян до світу прекрасного, збагачують мистецьку скарбницю Комсомольська та Полтавщини. Юним відвідувачам художньої школи Світлана Калашнік побажала досягти бажаних творчих вершин, удачі та задоволення від своєї роботи.

 

Заступник міського голови Надія Угнічева у вітальній промові побажала творцям краси і гармонії наснаги, терпіння, цікавих ідей. Пообіцяла із задоволенням відвідувати виставки картин, написаних дітьми.

 

Теплі слова вітання промовила начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, яка побажала малечі, щоб натхнення і талант були завжди поруч.

 

Директор ПСМНЗ «Художня школа» Ольга Чередніченко також привітала учнів з Днем художника, побажала всім міцного здоров’я, перемог, здійснення мрій і задумів. Зазначила, що з початком нового навчального року школа гостинно відчинила двері для 187 учнів, 60 з яких прийшли вперше. Подякувала юним митцям та їх батькам за те, що виявили бажання крокувати до країни творчості з колективом художньої школи. Запевнила, що досвідчені педагоги, які є фахівцями своєї справи, проведуть юні дарування незвіданими творчими дорогами до самих вершин. Ольга Чередніченко подякувала міській раді, відділу культури і туризму, Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за вагому підтримку та надану можливість навчатися в чудових затишних класах.

 

 Вітали вчителів та учнів художньої школи зі святом чарівні гості: справжній художник зі своїми вірними подругами-музами Натхнення й Талант. Вони зичили дітям творчих успіхів, допомогли скласти урочисту обіцянку юного художника. А представники міської влади вручили первачкам чудо-пензлики, які допоможуть їм стати справжніми майстрами в майбутньому.

 

На свято також прийшла випускниця художньої школи Дар’я Прохорович, яка поділилася з дітками своїм власним досвідом. Останнім приємним акордом святкового заходу став перегляд картин, написаних талановитими викладачами-художниками закладу. У новій чудовій виставковій залі під звуки приємної тихої музики учасники свята з великим задоволенням поринули у світ прекрасного мистецтва.