Вітання

12.10.2015, 16:53

Шановні комсомольчани – захисники України!

У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, ми відзначаємо державне свято – День захисника України. Це свято є символом вшанування славних традицій героїзму та мужності, самовідданості багатьох поколінь захисників Батьківщини.

Сьогодні в кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив і боронить українську землю.

Найбільша шана вам, дорогі ветерани. Перед вами ми схиляємося, ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви.

Героїчні традиції старших поколінь отримала в спадок і підтримала наша молодь, яка сьогодні відстоює незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах.

Подвиги захисників Вітчизни – це та велика й велична правда історії, це постійна школа виховання молоді, взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Бажаю вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці на благо держави.

Хай спокій і добробут назавжди оселяться у ваших родинах. Нехай завжди буде мирним небо над нашою Україною!

Міський голова Сергій Супрун