Українці мають славну історію та гідні гарного майбутнього

13.10.2015, 11:44

Відповідно до указу Президента України в календарі з’явилося ще одне значиме свято – День захисника України, що відзначатиметься 14 жовтня. 12 жовтня напередодні свята в Палаці культури і творчості за участі міського голови Сергія Супруна, заступника міського голови Надії Угнічевої, учасників бойових дій в зоні АТО, їхніх сімей, близьких, друзів, волонтерів, представників соціальних служб, громадських організацій, учнівської молоді пройшов святковий тематичний вечір.

 

 

Захід відкрив хор духовної семінарії, учасники якого виконали «Молитву за Україну», «Многіє лєта». З вітальним словом до громади звернувся міський голова Сергій Супрун. Очільник Комсомольська від щирого серця привітав комсомольчан-захисників України, відзначив, що сьогодні в кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив і боронить українську землю. Подвиги захисників Вітчизни – це та велика й велична правда історії, це постійна школа виховання молоді, взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять земляків, які загинули на сході України: Зайцева Миколи Володимировича, Білоконя Олександра Вікторовича, Гирмана Сергія Миколайовича та всіх українців, які положили голови, захищаючи Україну та український народ. Приєднався до святкових вітань протоієрей Свято-Миколаївського собору отець Георгій – один з духовних наставників містян. Виступаючі бажали захисникам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, мирного неба над Україною.

 

 

 У ході святкового тематичного вечора солістка Полтавської місіонерської духовної семінарії Віта Гажала виконала пісню «Моя Україна», глядачі переглянули тематичні кліпи, звернулися до історії українських військових звитяг, проглянули презентацію слайдів кодексу честі запорізьких козаків, пригадали події останніх років. Мужність та відвага сучасних українських воїнів-захисників стали яскравим продовженням слави українського козацтва. Влада і громада Комсомольська активно допомагають українській армії, підтримують наших співвітчизників зі Сходу України, яких війна змусила покинути свої домівки. Особлива вдячність ВАТ «Полтавський ГЗК», Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», волонтерам та активістам громади, які дбають про учасників АТО, піклуються про їхні сім’ї, допомагають переселенцям. Українці мають славну історію та гідні гарного майбутнього.

 

Протягом вечора на адресу захисників України було сказано багато теплих щирих слів, переглянуто гарні музичні номери, подаровані глядачам зразковим ансамблем народного танцю «Веселка». Свято проведено з ініціативи міської влади Комсомольським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки активістів та волонтерів Комсомольська.

 

Фото Любов Поренко